Akcija!

Dovanų rinkinys „Vabzdžių pasaulyje“

%
Top!
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 31,00 €.Current price is: 27,90 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Pirkinių krepšys „Bitės“

Daugkartinis pirkinių krepšys tam, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Pritaikymas: Ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savim nešiotis “pusę namų”. Bitės šeimos, darbštumo, bendruomenės simbolis. Linkite jaukių namų, gausios ir tvirtos šeimos, darnaus kolektyvo? Dovanokite bitę! Darbšti bitelė tikrai to atneš!

Original price was: 16,00 €.Current price is: 14,40 €.

Turime

Spalva

Geltona, Juoda, Pilka

Plačiau apie prekę

Paveikslas "Vabalas"

Atverkite duris paslaptingam vabalu pasauliui! Bičių simbolis, žinoma atitinka jų gyvenimo būdą. Jei norite pabrėžti kažkieno darbštumą, tvirtą ryšį su šeima, bendruomeniškumą, gebėjimą suburti ir organizuoti. Tai gali būti puiki dovana seneliams, tėvams, mokytojams, bosui, na ir kas be ko: bitininkams, medaus gerbėjams, ir visiems prijaučiantiems šiam nuostabiam vabzdžiui.

Pritaikymas: Žaismingas paveikslas lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite bitutę matomoje vietoje ir stebėkite kaip jis džiugina namiškius bei svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas.

Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelis, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

 

 

Bičių simbolis, žinoma atitinka jų gyvenimo būdą. Jei norite pabrėžti kažkieno darbštumą, tvirtą ryšį su šeima, bendruomeniškumą, gebėjimą suburti ir organizuoti. Tai gali būti puiki dovana seneliams, tėvams, mokytojams, bosui, na ir kas be ko: bitininkams, medaus gerbėjams, ir visiems prijaučiantiems šiam nuostabiam vabzdžiui

Original price was: 15,00 €.Current price is: 13,50 €.

Turime

Spalva

Geltona, Ruda, Balta

Plačiau apie prekę
Spalva

Smėlinė, Geltona, Ruda

Pirkinių krepšys „Bitės“

Spalva

Geltona, Juoda, Pilka

Paveikslas "Vabalas"

Spalva

Geltona, Ruda, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!