Dovanų rinkinys “Vabalas ir vazelės”

34,00 

Jei dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose interjero detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose interjero detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris pripildys jūsų namus jaukios atmosferos.

Stiklinės vazelės „Mėgintuvėliai“

Minimalistinio dizaino originalių vazelių trio, sukurtas pabrėžti natūralų augalo grožį. Ši interjero detalė įkvėps kūrybai: medinį rėmelį galima dažyti pagal nuotaiką ar derinant prie interjero, o renkantis skirtingus augalus, kurti atitinkamą namų atmosferą. Ši vazele taip pat puikiai pasitarnaus dauginti Jūsų mėgstamus augalus ar sukuriant kompoziciją iš džiovintų augalų.

 

Tokia dovana pradžiugintų originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.
Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šiose vazelėse elegantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos ar konservuotos gėlės, originalių formų lapai. O gal jūsų hobis kambariniai augalai? Merkite jų lapus į šias vazeles, stebėkite kaip jie leidžia šaknis. Štai, gimsta naują namų istorija! Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

17,00 

Turime

Statulėlė „Juodas vabalas“ ant stovo

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Vabalas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šie jūsų namams atneš jaukaus priminimo: kokie svarbūs yra maži dalykai. Ar teko kada stebėti vabaliukus? Kokie jie skirtingi ir ypatingi savo formomis ir spalvom? Kokie jie darbštūs, atkaklūs ir siekiantys savo tikslo? Norite to palinkėti sau ar artimam žmogui sėkmės darbuose, karjeroje, ištvermės ir lengviau pasiekiamų tikslų? Dovanokite vabalą!
Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite vabaliuką matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, kavos staliuko. Stebėkite kaip jie džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas.
Papildoma informacija:
Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelias, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

17,00 

Turime

Spalva

Juoda

Plačiau apie prekę

Statulėlė „Juodas vabalas“ ant stovo

Spalva

Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!