Rankų darbo žaislas rudeninė “Lapė Apė”

Rankų darbo
Top!

30,00 

Išparduota

Ši miela rudens kolekcijos lapė, tikrai nepaliks abejingų mažų širdelių: miela apsikabinti ir saugi žaisti. Rankų darbo, pagaminta iš medvilnės, smulkios detalės – akytės ir nosytės pieštos. Ji patikimai saugos...Skaityti plačiau

Ši miela rudens kolekcijos lapė, tikrai nepaliks abejingų mažų širdelių: miela apsikabinti ir saugi žaisti. Rankų darbo, pagaminta iš medvilnės, smulkios detalės – akytės ir nosytės pieštos. Ji patikimai saugos mažylio paslaptis ir lavins fantaziją!

Žaisliukai “Lapė Apė”  yra suskirstyti pagal metų laikus, tad galite išsirinkti, kuris sezonas patinka labiausiai.

Lapės turi savo namelius: yra jaukiai įsikūrusios dailiame drobiniame maišelyje, patogu kartu keliauti.

Tai ką gražiausio galime padovanoti vaikams, yra vaikystė kupina šiltų prisiminimų. O mylimas žaisliukas net ir suaugusio širdį akimirksniu sugrąžina į tuos nerūpestingus laikus. Juk kas neturėjo to „vieno vienintelio“ žaislinio draugo, palydinčio į sapnų šalį, nuraminančio, paguodžiančio ir pralinksminančio? Ar pamenat, kuo buvo vardu Jūsų mylimiausias žaisliukas?

Galiausiai – ji tokia miela, kad išaugus neabejotinai norėsis ją supakuoti į vaiko atsiminimų dėžutę, kad primintų gražiausias vaikystės istorijas!

Išmatavimai

Lapės aukštis ~ 50 cm

Lapės suskirstitos pagal kaspinėlio spalvą.Papildoma informacija

Dėmesio! Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, el. parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų. Kaip prižiūrėti

Sudėtis: medvilnė ir linas Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Rankų darbo žaislas rudeninė “Lapė Apė””

Spalva

Oranžinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!