Virtuvinė pirštinė „Grybai“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos

10,00 

Yra sandėlyje

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvinėmis pirštinėmis su grybų raštais. Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami...Skaityti plačiau

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvinėmis pirštinėmis su grybų raštais. Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Pavyzdžiui virtuvinėmis pirštinėmis su grybų raštais. Gal atsiminimais jie sugrąžins į pasivaikščiojimus rudenėjančiame miške? Atraskite netikėtus derinius, šias pirštines komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana tėčiui, kuris giminėj pripažintas kiečiausiu grybautoju, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

Turime

Išmatavimai

ilgis 28 cm

Papildoma informacija

Natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinė pirštinė „Grybai“”

Spalva

Ruda, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!