Porcelianinė daiginimo lėkštutė (L)

Rankų darbo
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos

14,99 

Yra sandėlyje

Augalų ir gėlių niekada nebus per daug ! Puoselėkite, dauginkite ir dalinkitės savo mėgstamais kambariniais augalais. Ši rankų darbo porcelianinė dauginimo lėkštė sukurta stiklinius indus paversti augalų ir gėlių auginimo...Skaityti plačiau

Augalų ir gėlių niekada nebus per daug !

Puoselėkite, dauginkite ir dalinkitės savo mėgstamais kambariniais augalais. Ši rankų darbo porcelianinė dauginimo lėkštė sukurta stiklinius indus paversti augalų ir gėlių auginimo vieta. Beto tinkamai parinkti dekoratyviniai indeliai ir vazelės gali padėti greitai ir paprastai atnaujinti namų interjerą, įnešti gyvybės ir gerų emocijų bet kuriai namų erdvei. 

Dalintis augalais su šeima, draugais  ne tik smagi pramoga, bet ir nebrangus bei tvarus būdas auginti, atgaivinti senus kambarinius augalus.Tai taip pat gali būti originali ir asmeniška dovana, su istorija.

Leiskitės į sodininkystės/augalinkystės nuotykius ! Tiesiog uždėkite daiginimo lėkštutę ant stiklinio indo, pamerkite augalą. Lėkštelėje Jūsų mėgstamas augalas patogiai įsitaisys virš vandens, išleis šaknis, leisis giliau į vandenį ir augs. 

Svarbu. Kol augalas išleis šaknis, laikykite jį šviesoje vietoje, tačiau venkite tiesioginių saulės spindulių. Būkite kantrūs, šaknys pasirodys po vienos – dviejų savaičių. Reguliariai keiskite vandenį. Po kelių savaičių, kai šaknys užaugs iki 1 cm, augalą galima sodinti į vazoną su žemėmis. Įsišanknyti augalui yra būtina drėgmė dirvoje. Jei norėsite ir toliau auginti atžalą vandenyje, pasirūpinkite, kad į vandenį būtų įpilta maistinių medžiagų būtinų augimui. 

Šis daiginimo padėkliukas pagamintas iš  porceliano, tad yrai patvarus ir gali būti naudojamas daug metų. Dydis tinkamas daiginti – didesnius kambarinius augalus ir gėles, svogūnus, net mango ar avokado sėklas.

Galima plauti indaplovėje.  

Supakuota  – gražioje juodoje dovanų dėžutėje, puikiai tinka dovanoti žmogui mylinčiam augalus. 

 

Turime

Išmatavimai

18cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porcelianinė daiginimo lėkštutė (L)”

Dydis

11 mm, 28 mm

Spalva

Balta

Success message!
Warning message!
Error message!