Popierinių eglutės žaisliukų rinkinys “Korys”

Rankų darbo
Simbolinės dovanos

15,00 

Išparduota

Grožis paprastume! Retro stiliaus popierinis žaisliukai, lengvai besisukantys ant eglutės šakos, magiškai trauks tiek namiškių, tiek svečių akis. Elegantiškų formų, ramių spalvų, pagaminti iš patvaraus popieriaus, rankų darbo. Pritaikymas: Nepretenzingų...Skaityti plačiau

Grožis paprastume! Retro stiliaus popierinis žaisliukai, lengvai besisukantys ant eglutės šakos, magiškai trauks tiek namiškių, tiek svečių akis. Elegantiškų formų, ramių spalvų, pagaminti iš patvaraus popieriaus, rankų darbo.

Pritaikymas: Nepretenzingų formų Kalėdinės dekoracijos, kurios tiks papuošti ne tik eglutės šakas, bet ir stalą, puokštes ar Kalėdines kompozicijas. Tai puiki stiklinių žaisliukų alternatyva, namuose, kur šėlsta vaikai arba naminiai gyvūnai. Atraskite netikėtus derinius, šiuos žaisliukus komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Papildoma informacija: Šių žaisliukų dizainas mena 1890 metus. Manoma, jų kilmė iš Vokietijos, o dėl savo panašumo į korį, jie ir vadinami “korėtais”- Honeycomb (angl. Korys). Rinkinį sudaro 6 vienetai žaisliukų.

Išparduota

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro 6 vienetai žaisliukų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Popierinių eglutės žaisliukų rinkinys “Korys””

Spalva

Žalia, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!