Printas „Vabalas”

Ribotas kiekis

18,00 

Yra sandėlyje

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Vabalas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šis įkvėps jus gerai nuotaikai ir atneš jaukaus priminimo: kokie svarbūs yra maži dalykai. Ar...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Vabalas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šis įkvėps jus gerai nuotaikai ir atneš jaukaus priminimo: kokie svarbūs yra maži dalykai. Ar teko kada stebėti vabaliukus? Kokie jie skirtingi ir ypatingi savo formomis ir spalvom? Kokie jie darbštūs, atkaklūs ir siekiantys savo tikslo? Norite palinkėti sau ar artimam žmogui sėkmės darbuose, karjeroje, ištvermės ir lengviau pasiekiamų tikslų? Dovanokite vabalą!

Pritaikymas: Žaismingas printas lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite vabaliuką matomoje vietoje ir stebėkite kaip jis džiugina namiškius bei svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas. 

Papildoma informacija: Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelis, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

 

Turime

Išmatavimai

A4 (21×29,7 cm.)

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Printas „Vabalas””

Spalva

Žalia, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!