Paveikslas “Aguonos”

Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

45,00 

Išparduota

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Ši įrėminta džiovintų aguonų puokštė, suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui netikėtumo ar trūkstamo žavingo akcento. Originali ir natūrali dekoro detalė, deranti bet kokio stiliaus interjere,...Skaityti plačiau

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Ši įrėminta džiovintų aguonų puokštė, suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui netikėtumo ar trūkstamo žavingo akcento. Originali ir natūrali dekoro detalė, deranti bet kokio stiliaus interjere, nereikalaujanti priežiūros, lengvai pakabinama. Šis paveikslas su įrėmintomis aguonomis neabejotinai  atkreips svečių ir namiškių dėmesį bei vėl užmins amžiną mįslę apie gamtos turtų magiją. 

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Ji puikiai tinka tiek moderniam, minimalistiniam, tiek tradiciniam stiliui.

Tikima, kad aguona gali pritraukti meilę, pinigus ir sėkmę. O jos sėklytės simbolizuoja vaisingumą ir klestėjimą, todėl tai puiki dovanos idėja kuriantiems šeimą, įkurtuvių proga, originalių detalių medžiotojams, interjero su charakteriu kūrėjams, draugams, kolegoms.

Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Įsigykite paveikslą su įrėmintais augalais ir kasdiens grožėkitės natūralios gamtos kūriniu namuose ar ofise.

  

 

Išparduota

Išmatavimai

70*25

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Aguonos””

Spalva

Smėlinė, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!