Pagalvėlės užvalkalas „Prancūzų buldogas“

Rankų darbo
Tik Story by Nature

45,00 

Išparduota

Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas šuo, galbūt tai prancūzų buldogas? Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių,...Skaityti plačiau

Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas šuo, galbūt tai prancūzų buldogas? Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui.

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui.

Šuo draugystės, ištikimybės, atsidavimo simbolis. Tai gyvūnas, kurį žmogus geriausiai pažįsta, arčiausiai prisileidžia ir daugiausiai prisideda vedant naujas veisles. Šuns veislę renkatės pagal išvaizdą ar charakterio savybes? O gal šuniukus labai mylite, bet neturite galimybių laikyt namie? Bet galite išsirinkti pagalvės užvalkalą su mylima veisle! Galbūt tai prancūzų buldogas?

Išparduota

Išmatavimai

45×45 cm.

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje. Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pagalvėlės užvalkalas „Prancūzų buldogas“”

Spalva

Žalia, Ruda, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!