Jazminų pagalvėlė “Vasaros kvapas” (2 vnt.)

Ribotas kiekis
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos

10,00 

Yra sandėlyje

Tegul Jūsų vasara nesibaigia rudenį! Leiskite jai karaliauti Jūsų namuose ir priminti gražiausias akimirkas mažomis, bet svarbiomis detalėmis, kaip kad ši jazminų pagalvėlė! Net už lango siaučiant vėjams ar pūgai,...Skaityti plačiau

Tegul Jūsų vasara nesibaigia rudenį! Leiskite jai karaliauti Jūsų namuose ir priminti gražiausias akimirkas mažomis, bet svarbiomis detalėmis, kaip kad ši jazminų pagalvėlė! Net už lango siaučiant vėjams ar pūgai, šios pagalvėlės pripildys Jūsų namus magiško vasaros aromato, kuris mintyse nuneš kvepiančiais levandų laukais. 

Ar žinote, kad jazminai mažina nerimą ir emocinę įtampą, ramina, gerina miegą? Jų kvapas ypač tinkamas miegamajame, vaikų ar vonios kambariuose. Jazminuose esantys eteriniai aliejai padeda įveikti peršalimo simptomus. Maža to, nuo seno šis augalas laikomas dvasinio komforto, laimės ir materialinės gerovės simboliu. Dovanokite jį sau arba brangiam žmogui.

Pagalvėlė pasiūta iš kokybiško lininio audinio ir užpildyta šviežiai sudžiovintais jazminais. Todėl svaigiu jų kvapu galėsite mėgautis net kelis metus: tereikės švelniai paglamžyti, kad aromatas taptų intensyvesnis. Kabinkite pagalvėles rūbų spintose arba statykite ant jų karšto gėrimo puodelius ir tegul jūsų namuose žydi amžina vasara!

Turime

Išmatavimai

12*12 cm

Papildoma informacija

Rinkinyje 2 vienetai pagalvėlių.

Kvapą sudaro: 50 g jazminų.

Spalva

Smėlinė, Violetinė

Success message!
Warning message!
Error message!