Padėkliukas-pagalvėlė “Levandos”

Naujiena
Užsakoma prekė
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos

20,00 

Yra sandėlyje

Tegul Jūsų vasara nesibaigia rudenį! Leiskite jai karaliauti Jūsų namuose ir priminti gražiausias akimirkas mažomis, bet svarbiomis detalėmis, kaip kad ši levandų pagalvėlė! Net už lango siaučiant vėjams ar pūgai,...Skaityti plačiau

Tegul Jūsų vasara nesibaigia rudenį! Leiskite jai karaliauti Jūsų namuose ir priminti gražiausias akimirkas mažomis, bet svarbiomis detalėmis, kaip kad ši levandų pagalvėlė! Net už lango siaučiant vėjams ar pūgai, šios pagalvėlės pripildys Jūsų namus magiško vasaros aromato, kuris mintyse nuneš kvepiančiais levandų laukais. 

Ar žinote, kad levandos mažina nerimą ir emocinę įtampą, ramina, gerina miegą? Jų kvapas ypač tinkamas miegamajame, vaikų ar vonios kambariuose. Levandose esantys eteriniai aliejai padeda įveikti peršalimo simptomus. Maža to, nuo seno šis augalas laikomas dvasinio komforto, laimės ir materialinės gerovės simboliu. Dovanokite jį sau arba brangiam žmogui.

Pagalvėlė pasiūta iš kokybiško drobinio audinio ir užpildyta šviežiai sudžiovintomis levandomis. Todėl svaigiu jų kvapu galėsite mėgautis net kelis metus: tereikės švelniai paglamžyti, kad aromatas taptų intensyvesnis. Kabinkite pagalvėles rūbų spintose arba statykite ant jų karšto gėrimo puodelius ir tegul jūsų namuose žydi amžina vasara!Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

12*12 cm

Papildoma informacija

Rinkinyje 4 vienetai pagalvėlių.

Kvapą sudaro: 50 g levandų, medžiaga 100% linas.

Spalva

Violetinė, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!