Akcija!

Padėkliukas-pagalvėlė „Magiškas kvapas“

%
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 19,00 €.Current price is: 13,00 €.

Yra sandėlyje

Kalėdos tai pojūčių šventė: matyti, girdėti, užuosti! Šis padėkliukas-pagalvėlė tikras džiaugsmas pojūčių gurmanams: ne tik akis džiugins žaismingi bugienio raštai, bet ir nosį kutens švelnus prieskonių aromatas: cinamonas, gvazdikėliai, anyžius...Skaityti plačiau

Kalėdos tai pojūčių šventė: matyti, girdėti, užuosti! Šis padėkliukas-pagalvėlė tikras džiaugsmas pojūčių gurmanams: ne tik akis džiugins žaismingi bugienio raštai, bet ir nosį kutens švelnus prieskonių aromatas: cinamonas, gvazdikėliai, anyžius ir apelsinai. Ar jaučiate, kai namai pakvimpa Kalėdomis?

Pritaikymas: Minimalistinė dekoracija, turinti daugybę panaudojimo būdų ir vieną tikslą: jūsų namus pripildyti natūralaus, jaukaus ir jausmingo Kalėdų kvapo. Kabinkite ją įvairiose namų vietose, į spintas. Norite dar intensyvesnio kvapo? Išrinkite šildomą vietą: ant židinio ar radiatoriaus. Arba statykite ant jos arbatinuką ar arbatos puodelį. Tobulai tiks į dovanų maišelį! Mėgaukites, į jūsų namus ateina kvapnios šventės! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Turime

Išmatavimai

12*12 cm

Papildoma informacija

Kvapą sudaro : prieskoniai : cinamonas, gvazdikėliai, anyžius ir apelsinai.

Rinkinyje 4 vienetai pagalvėlių.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Padėkliukas-pagalvėlė „Magiškas kvapas“”

Spalva

Žalia, Raudona, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!