Metalinis ženkliukas „Paprastoji pempė “

Naujiena
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis nuotaikingas ženkliukas su pempės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Paprastoji pempė  plačiai...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su pempės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Paprastoji pempė  plačiai žinomas paukštis, kurią tiek iš išvaizdos, tiek iš balso pažįsta kone kiekvienas. Juo labiau, kad tai vienas iš pirmųjų pavasarį parskrendančių paukščių. Perinti, migruojanti, kartais žiemojanti rūšis. Paprastai pastebima kovo-lapkričio mėnesiais. Mėgsta atvirus plotus, pievas, ganyklas, dirbamus laukus, pelkynus. Lizdus suka atviroje lauko vietoje, paprastai negilioje įduboje ant žemės ar griovyje. Maitinasi ne tik dieną, bet ir naktimis, ypač ryškaus mėnulio naktimis.

 

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Paprastoji pempė “”

Success message!
Warning message!
Error message!