Metalinis ženkliukas „Paprastoji musmirė”

Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis nuotaikingas ženkliukas su musmirės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Paprastoji musmirė ryškiai...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su musmirės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Paprastoji musmirė ryškiai raudona kepurėle išsiskiria ne tik iš musmirių, bet ir iš visų kitų grybų. Tai vienas iš gražiausių ir geriausiai visiems pažįstamų grybų. Kepurėlė 10-20 cm skersmens, ryškiai raudona, kartais oranžinė arba gelsva, su baltomis dėmelėmis, kurios per liūtis kartais nusiplauna, o tada šią musmirę galima sumaišyti su raudonkepurėmis ūmėdėmis.

Išplitęs ir dažnai įvairuose Lietuvos miškuose sutinkamas grybas. Auga nuo vidurvasario iki lapkričio mėnesio.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Paprastoji musmirė””

Spalva

Raudona, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!