Metalinis ženkliukas „Mėlyngurklė”

Naujiena
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis nuotaikingas ženkliukas su mėlyngurklės paukštelio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Mėlyngurklė  –...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su mėlyngurklės paukštelio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Mėlyngurklė  – musinukinių  šeimos žvirblinis  paukštis. Patinas lengvai atskiriamas pagal mėlyną krūtinės plotą, kuris apatinėje dalyje atskirtas juoda ir ryškiai ruda juostelėmis, pilvas baltas. Patelė dažniausiai be mėlynos spalvos, gerklė ir krūtinė balsvos su juosvomis dėmelėmis. Lietuvoje reta rūšis, įrašyta į Lietuvos raudonąją knygą. Aptinkama  balandžio – rugpjūčio mėnesiais. Gyvena vandenų pakraščių krūmuose, lizdą krauna gegužės mėnesį  ant žemės, gerai paslepia.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Mėlyngurklė””

Success message!
Warning message!
Error message!