Metalinis ženkliukas „Dūminė raudonuodegė “

Naujiena
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis nuotaikingas ženkliukas su dūminės raudonuodegės paukštelio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Dūminė...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su dūminės raudonuodegės paukštelio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Dūminė raudonuodegė -musininkinių šeimos žvirblinis paukštis. Lietuvoje dažnai aptinkama rūšis, balandžio- spalio mėnesiais.  Patino viršugalvis ir nugara pilkos spalvos. Kakta, galvos šonai, gerklė ir krūtinė juodi. Sparnuose balta dėmė. Patelės kūno apatinė dalis tamsiai pilka. Antuodegis ir uodega ryškiai rudi. Gyvena gyvenvietėse, statybvietėse. Lizdą krauna griuvėsiuose, namų plyšiuose.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Dūminė raudonuodegė “”

Success message!
Warning message!
Error message!