Metalinis ženkliukas „Didysis apuokas“

Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis linksmas ženkliukas su didžiojo apuoko atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Didysis apuokas...Skaityti plačiau

Šis linksmas ženkliukas su didžiojo apuoko atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Didysis apuokas – pelėdinių šeimos, didžiųjų apuokų genties plėšrusis paukštis. Įrašytas į tarptautinę raudonąją knygą. Dieną neaktyvus ir tupi nuošaliose vietose medyje ar ant žemės. Maitinasi naktį ir prietemoje įvairiais stambokais gyvūnais – daugiausiai žinduoliais ir paukščiais.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Didysis apuokas“”

Success message!
Warning message!
Error message!