Metalinis ženkliukas „Baltoji pelėda“

Ribotas kiekis
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis linksmas ženkliukas su pelėdos atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Baltoji pelėda –...Skaityti plačiau

Šis linksmas ženkliukas su pelėdos atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Baltoji pelėda – pelėdinių šeimos, didžiųjų apuokų genties plėšrusis paukštis. Viena stambiausių pelėdinių paukščių rūšių, retas svečias Lietuvoje, aptinkamas rudens mėnesiais.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Baltoji pelėda“”

Success message!
Warning message!
Error message!