Metalinis ženkliukas „Dagilis”

Ribotas kiekis
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis nuotaikingas ženkliukas su dagilio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.    Dagilis panašus...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su dagilio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

 

Dagilis panašus į žvirblį, kiek smulkesnis paukštis. Jį nesunku pažinti iš juodai, baltai ir raudonai išmargintos galvos bei didelių geltonų dėmių ant sparnų. Tiek patino ir patelės aplink snapo pamatinę dalį eina raudona juostelė, pakaušis ir kaklo šonai juodi. uodegoje vietoj baltų dėmelių – rusvos. Lietuvoje perinti, tačiau traukianti svetur žiemoti rūšis.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Dagilis””

Spalva

Smėlinė, Ruda, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!