Metalinis ženkliukas „Bukutis”

Naujiena
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis nuotaikingas ženkliukas su bukučio paukštelio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Vieni triukšmingiausių...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su bukučio paukštelio atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Vieni triukšmingiausių ir anksčiausiai pavasarį giedoti pradedančių miško paukščių. Šis zylės dydžio miškų sparnuotis sutinkamas visoje šalyje.  Miške gyvenantys bukučiai maisto ieško ant medžių. Kopinėdami kamienais ir šakomis jie randa įvairių vorų, vabzdžių, jų lervų. Įdomu tai, jog bukutis – bene vienintelis iš miško paukščių, gebantis ne tik kopti kamienu į viršų, bet ir leistis juo žemyn galva.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Bukutis””

Success message!
Warning message!
Error message!