Metalinis ženkliukas „Boružė”

Naujiena
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis nuotaikingas ženkliukas su boružės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Boružių Lietuvoje žinoma...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su boružės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Boružių Lietuvoje žinoma daugiau nei 50 rūšių, pasaulyje yra apie 4000 rūšių. Dienos metu galima patikti ant įvairių augalų.  Tai grobuoniškas vabalas, mintantis amarais, skydmariais ir kitais smulkiais vabzdžiais.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Boružė””

Success message!
Warning message!
Error message!