Medžiaginių dekoracijų rinkinys „Musmirės“ 3vnt.

Naujiena
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

35,00 

Yra sandėlyje

Nereikia būti dideliu grybų žinovu, kad iškart pažintum šią gražuolę. Sakote nuodinga? Tik ne ši! Jei nuo jos kas ir mirs, tai nebent svečiai iš pavydo, nes šioji bus įspūdingas...Skaityti plačiau

Nereikia būti dideliu grybų žinovu, kad iškart pažintum šią gražuolę. Sakote nuodinga? Tik ne ši! Jei nuo jos kas ir mirs, tai nebent svečiai iš pavydo, nes šioji bus įspūdingas jūsų namų dekoras! Atraskite unikalius derinius, šią musmirę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Rinkinį sudaro 3  skirtingo dydžio, tamsiai vyšninės spalvos grybai.

Pritaikymas: Ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos mylėtojo, išskirtinių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės, valgomojo ar vaikų kambario pagrindiniu akcentu, kad ir kur ją įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės, komodos ar židinio. Patogiausiai jaučiasi aukštame skaidraus stiklo inde. Daili ir viena, tačiau įspūdingiausiai atrodo kompanijoje, todėl rekomenduojame musmirytes komponuoti po kelias!

Turime

Išmatavimai

20-26 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul ši, lietuvės menininkės pagaminta dekoracija, įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

Spalva

Tamsiai vyšninė, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!