Akcija!

Rankų darbo eglutės žaisliukai “Raudonos musmirės”

%
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 30,00 €.Current price is: 25,00 €.

Yra sandėlyje

Story by Nature grybų rinkinys: išskirtinei eglutės žaisliukai gamtos mylėtojams. Rinkinį sudaro 3  rankų darbo skirtingo dydžio grybai. Nereikia būti dideliu grybų žinovu, kad iškart pažintum šią gražuolę. Sakote nuodinga?...Skaityti plačiau

Story by Nature grybų rinkinys: išskirtinei eglutės žaisliukai gamtos mylėtojams. Rinkinį sudaro 3  rankų darbo skirtingo dydžio grybai.

Nereikia būti dideliu grybų žinovu, kad iškart pažintum šią gražuolę. Sakote nuodinga? Tik ne ši! Jei nuo jos kas ir mirs, tai nebent svečiai iš pavydo, nes šioji bus įspūdingas jūsų namų dekoras! Atraskite unikalius derinius, šią musmirę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Šios dekoracijos per daug įspūdingos, kad pasidžiaugt jomis tik Kalėdiniu laikotarpiu. Ar galite įsivaizduoti, kaip šie grybai stulbinančiai gali atrodyti rudeninėse kompozicijose? O vėliau saugiai persikelti ant Kalėdinės eglutės šakų. Neribokite savo fantazijos, tegul Jūsų namai tampa vieta, kur gimsta gražiausios šeimos istorijos ir tradicijos!

Turime

Išmatavimai

20-26 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul ši, lietuvės menininkės pagaminta dekoracija, įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Rankų darbo eglutės žaisliukai “Raudonos musmirės””

Spalva

Tamsiai vyšninė, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!