Rinkitės derinį “Grybai”

Rankų darbo

Original price was: 46,30 €.Current price is: 43,30 € – 46,30 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Geometrinis raštas“

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gamtos pasauliui. Geometriniais raštais marginta pagalvėlė lengvai derinama, ji taps stilingas akcentas bet kokiam interjerui. Žemės spalvų paletė namams suteiks ramybės ir harmonijos pojūtį. Atraskite įkvėpiančius derinius, kartu su šia pagalvėle derindami kitus Story by Nature aksesuarus!

Pritaikymas: Rankų darbo pagalvėlės užvalkalas papuoš bet kurį namų kambarį, vilios patogiai įsitaisyti ant fotelio, sofos ar lovos. Ji gali tapti tuo akcentu, kurio trūksta palangei, arba minkštam prisėdimui ant grindų, kokį ypač mėgsta vaikai! Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa?

Knygos krepšelis "Grybai"

Sukurtas mylintiems ir tausojantiems knygas. Kur beeitumėte, knyga visada kartu, ji ištikimiausias palydovas ir trumpose išvykose ir ilgose kelionėse? O galbūt jūsų brangiam žmogui labiausiai džiuginanti dovana yra knyga? Padovanokite šįkart jo ar savo knygai jaukius namus: krepšelį knygai!

Pritaikymas: Nors šis krepšelis buvo sukurtas galvojant apie knygas, tam kad jas saugoti ir tausoti, jo pritaikymas kur kas platesnis: puikiausiai tiks kosmetikai, higienos priemonėms, dokumentams, ar įvairioms smulkmenoms susidėti. Jis taps nepamainomu pagalbininku palaikant tvarką rankinėje ar stalčiuje! Šį aksesuarą įvertins tvarumo šalininkai, originalių detalių medžiotojai, užkietėję tvarkos fanatai, o linksmas dizainas ir mažas dydis pradžiugins ir vaikus!

7,00 

Turime

Spalva

Ruda, Pilka

Plačiau apie prekę

Medžiaginis sutraukiamas maišelis „Grybai“

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui maišeliu su grybų raštais, kuris ne tik saugos vasarą surinktas gėrybes: džiovintus grybus, prieskonines žoleles, arbatžoles, vaistažoles, uogas ar riešutus. Jis taps pagrindiniu akcentu, kuris šildys prisiminimais ir kurs naujas virtuvės istorijas. Atraskite netikėtus derinius, šiuos maišelius komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana tėčiui, kuris giminėj pripažintas kiečiausiu grybautoju, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos. Šiuos maišelius galima naudoti einant apsipirkti, vietoj įprastų plastikinių! Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

6,30 

Turime

Spalva

Ruda, Pilka

Plačiau apie prekę

Pirkinių krepšys „Grybai“

Medžaiginis maišelis su grybų motyvu yra idealus pasirinkimas tiems, kuriems rūpinasi aplinka ir nori gyventi atsakingai. Šis daugkartinio naudojimo pirkinių krepšys yra praktiškas ir talpus, puikiai tinka ne tik numatytų, bet ir netikėtų pirkinių, knygų, vaikų žaislų, drabužių, žurnalų ir kitų daiktų laikymui. Be to, jis neabejotinai pritrauks dėmesį savo unikaliu dizainu.

Pritaikymas: Ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savim nešiotis “pusę namų”. Norite sau arba artimam žmogui palinkėti darnių santykių giminėj, tvirtos šeimos, ilgo ir sveiko gyvenimo? Dovanokite grybą! Jis sustiprins jūsų linkėjimus!

16,00 

Turime

Spalva

Ruda, Balta, Pilka

Plačiau apie prekę

Nepakankamas kiekis

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Geometrinis raštas“

Spalva

Ruda, Balta, Juoda

Dydis

45*45 cm, 50*30 cm

Knygos krepšelis "Grybai"

Spalva

Ruda, Pilka

Medžiaginis sutraukiamas maišelis „Grybai“

Spalva

Ruda, Pilka

Pirkinių krepšys „Grybai“

Spalva

Ruda, Balta, Pilka

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!