Medžiaginis sutraukiamas maišelis „Lapai”

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

4,80 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui daugkartiniu maišeliu su kaštono lapų raštais, kuris ne tik saugos vasarą surinktas gėrybes: džiovintus grybus, prieskonines žoleles, arbatžoles, vaistažoles, uogas ar riešutus....Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui daugkartiniu maišeliu su kaštono lapų raštais, kuris ne tik saugos vasarą surinktas gėrybes: džiovintus grybus, prieskonines žoleles, arbatžoles, vaistažoles, uogas ar riešutus. Jis taps pagrindiniu akcentu, kuris šildys prisiminimais ir kurs naujas virtuvės istorijas.

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė.  Šiuos maišelius galima naudoti einant apsipirkti, vietoj įprastų plastikinių, originaliai ir tvariai pakuoti dovanas! Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

Turime

Išmatavimai

40*30

Papildoma informacija

Pagamintas iš lino (50%) ir medvilnės (50%). Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medžiaginis sutraukiamas maišelis „Lapai””

Spalva

Smėlinė, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!