Keraminė dekoracija „Kaštonas“

Užsakoma prekė
Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

15,00 

Yra sandėlyje

„Net keturiasdešimt kaštonų plačių Parko alėjose šlama kartu...“ Turbūt nei vienas 40-mečio jubiliejus nebuvo atšvęstas be šios dainos, o  kaštonai neatsiejamas šio jubiliejaus simbolis. Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis....Skaityti plačiau

„Net keturiasdešimt kaštonų plačių

Parko alėjose šlama kartu…“

Turbūt nei vienas 40-mečio jubiliejus nebuvo atšvęstas be šios dainos, o  kaštonai neatsiejamas šio jubiliejaus simbolis.

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši kaštono figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Kai kurios tautos tiki, kad kaštonai turi magiškų savybių stiprinančių fizinę ir dvasinę sveikatą. Šis simbolis atgaivina, harmonizuoja namus, padeda atsikratyti vidinio nerimo. Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau, o gal rudenį švenčiančio gimtadienį ?

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija, linksmas akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo „vyšnia ant torto“, kad ir kur jį įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

8 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Keraminė dekoracija „Kaštonas“”

Success message!
Warning message!
Error message!