Medinis eglutės žaisliukas „Sniegena“

Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

7,00 

Išparduota

Susikurkite namuose savo Kalėdinę miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir sniegena, baikštus paukštelis, kurį sutikti gyvai didelis džiaugsmas ir...Skaityti plačiau

Susikurkite namuose savo Kalėdinę miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir sniegena, baikštus paukštelis, kurį sutikti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Tačiau ši, nutūpusi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai! Pasidabinusi ryškiai raudonu pilveliu, ar gali būti tobulesnis personažas Kalėdų pasakai?

Pritaikymas: Jauki, nostalgiškas dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, Kalėdinėse kompozicijose ir puokštėse, tačiau puikiai atrodys ir tiesiog ten, kam ir skirtas: ant eglutės šakos. Atraskite netikėtus derinius, šiuos žaisliukus komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

 

 

 

 

Išparduota

Išmatavimai

Dydis: 9 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medinis eglutės žaisliukas „Sniegena“”

Spalva

Raudona, Juoda, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!