Medinės dekoracijos „Boružėlės“ 2 vnt

Ribotas kiekis

12,00 

Yra sandėlyje

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Turbūt nėra žmogaus, kuris nepažintų šio mielo vabalėlio. Tikima, kad boružėlė įsikūnijusi senovės grožio ir meilės deivė, kad šis vabalėlis neša sėkmę ir turtus, gali...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Turbūt nėra žmogaus, kuris nepažintų šio mielo vabalėlio. Tikima, kad boružėlė įsikūnijusi senovės grožio ir meilės deivė, kad šis vabalėlis neša sėkmę ir turtus, gali suteikti sveikatos ar kantrybės įveikiant ligą. Sakoma, kad suskaičiavus nutupusios boružėlės taškelius, sužinosi, kiek sėkmės mėnesių tavęs laukia. Ar turite kam palinkėti meilės ir sėkmės?

Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą. Įkurdinkite boružėlę matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, kavos staliuko. Stebėkite kaip ji džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip dovana, arba tiesiog mielas namų akcentas.

Papildoma informacija:

Komplektą sudaro 2 bouružėlės.

Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelias, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

 

Turime

Išmatavimai

7 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medinės dekoracijos „Boružėlės“ 2 vnt”

Spalva

Raudona, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!