Keramikinė dekoracija „Česnakas“

Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

8,00 9,00 

Yra sandėlyje

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši česnako figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Ar žinote, kad česnakas saugo namus nuo „blogos akies“? Smagi dovanėlė su palinkėjimu...Skaityti plačiau

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši česnako figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Ar žinote, kad česnakas saugo namus nuo „blogos akies“? Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija, linksmas akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo „vyšnia ant torto“, kad ir kur jį įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Išmatavimai

7 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Keramikinė dekoracija „Česnakas“”

Spalva

Žalia, Geltona, Raudona, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!