Geometrinė metalinė vaza

12,00 

Išparduota

Stiklinė, cilindro formos vaza, įrėminta elegantiškame rėmelyje. Visas grožis paprastume! Minimalistinis dizainas nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslepiant grakštaus koto. Tokia dovana pradžiugintų...Skaityti plačiau

Stiklinė, cilindro formos vaza, įrėminta elegantiškame rėmelyje. Visas grožis paprastume! Minimalistinis dizainas nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslepiant grakštaus koto. Tokia dovana pradžiugintų originalų detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šioje vazelėje elagantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos ar konservuotos gėlės, originalių formų lapai. O gal jūsų hobis kambariniai augalai? Merkite jų lapus į šias vazeles, stebėkite kaip jie leidžia šaknis. Štai, gimsta naują namų istorija!

Išparduota

Išmatavimai

Aukštis 14,5 cm.

 

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Geometrinė metalinė vaza”

Success message!
Warning message!
Error message!