Eglutės žaisliukas “Vabalas”

15,00 

Išparduota

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Vabalas namuose, o tuo labiau eglutėje, gali sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šis kilmingas ir prabangus, į namus atkeliaus džiuginti ir nešti magišką nuotaiką!...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Vabalas namuose, o tuo labiau eglutėje, gali sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šis kilmingas ir prabangus, į namus atkeliaus džiuginti ir nešti magišką nuotaiką! Norite palinkėti sau ar artimam žmogui sėkmės darbuose, karjeroje, ištvermės ir lengviau pasiekiamų tikslų? Arba priminti, kokie svarbus ir magiški gali būti maži dalykai? Dovanokite vabalą!

Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė ne tik taps eglutės ryškiausia puošmena, bet ir lengvai ras bet kokio stiliaus  interjere savo jaukų kampą . Įkurdinkite vabaliuką matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, kavos staliuko. Stebėkite kaip jie džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas.

Papildoma informacija: Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas arba derinant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

 

Išparduota

Išmatavimai

19 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Eglutės žaisliukas “Vabalas””

Spalva

Žalia, Aukso

Success message!
Warning message!
Error message!