Dovanų rinkinys „Ledas”

Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos

20,00 

Yra sandėlyje

Šį dovanų rinkinį sudaro: 2 masyvaus stiklo žvakidės  ir 4 arbatinės bičio vaško žvakės.  Supakuota į dežutę ir aprišta raudonu kaspinu. Tai puiki , lengvai pritaikoma simbolinė Kalėdinė dovana draugei,...Skaityti plačiau

Šį dovanų rinkinį sudaro: 2 masyvaus stiklo žvakidės  ir 4 arbatinės bičio vaško žvakės.  Supakuota į dežutę ir aprišta raudonu kaspinu. Tai puiki , lengvai pritaikoma simbolinė Kalėdinė dovana draugei, kolegai ar net kaimynui.

Žadą atima savo panašumu į ledo gabalą. Tik įsivaizduokite, kaip įspūdingai jos papuoštų Jūsų žiemos vakarus arba advento vainiką!

Šis dovanų rinkinys sukurtas jaukiems žiemos vakarams. Tačiau šios minimalistinės žvakidės ir dieną taps akį traukiančiu interjero akcentu. Žadą atima savo panašumu į ledo gabalą. Tik įsivaizduokite, kaip įspūdingai jos papuoštų Jūsų žiemos vakarus arba advento vainiką!

Pritaikymas: Nepretenzingų formų akcentai, kurie tiks bet kokio stiliaus interjere.  Gerai atrodys kaip savarankiški dekoro elementai, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Puikiai tiktų advento kalendoriui! Atraskite netikėtus derinius, šias žvakides komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

 

 

 

Turime

Išmatavimai

Aukštis: 9,5 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dovanų rinkinys „Ledas””

Spalva

Geltona, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!