Rinkitės derinį “Zebras”

Rankų darbo

82,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Zebras“

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal tai bus zebras?
Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Zebras ne tik pusiausvyros ir harmonijos, bet ir unikalumo simbolis. Ar žinote, kad nėra pasaulyje dviejų identiškai dryžuotų zebrų? Pažįstate žmogų harmoningą vidumi ir unikalų išore? Šis Zebras skirtas būtent jam! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

47,00 

Neturime

Spalva

Mėlyna, Juoda

Plačiau apie prekę

Belgiško gobeleno kosmetinė „Zebras“

Prabangi kosmetinė ypatingai moteriai. Vertinančiai kokybę ir išskirtines detales. Aksesuaras nuo kurio neįmanoma atplėšti akių, nepamainomas kasdienybėje, kelionėje, sporte, ar tiesiog tvarkos palaikymui rankinėje. Leiskite jai tapti unikalia jūsų stiliaus istorijos pradžia!

Pritaikymas: „Story by Nature“ belgiško gobeleno kosmetinės ne tik saugos kosmetikos priemones, papuošalus, aksesuarus, kanceliarines priemones,bet ir neleis įvairiom smulkmenom pasimesti rankinėje, krepšyje ar stalčiuje. Sukurta galvojant apie išsiskirti gebančią moterį, kuri visada savyje išlaiko paslaptį. Šįkart tai kosmetinė, kurios paskirtis gali būti universali, tačiau kas joje slypės išties, žinos tik jos šeimininkė.
O galbūt ši kosmetinė nudžiugins paauglę mergaitę? Pirmiesiems kosmetikos rinkiniams, higienos priemonems, mažoms jaunos moters paslaptims saugoti, bei estetikos ir stiliaus pojūčiams lavinti.
Ar žinote, kad nėra pasaulyje dviejų identiškai dryžuotų zebrų? Pažįstate moterį harmoningą vidumi ir unikalią išore? Kuri nebijo būti savimi? Tada šis Zebras skirtas būtent jai!

35,00 

Neturime

Spalva

Mėlyna, Geltona, Balta, Juoda

Plačiau apie prekę

Išparduota

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Zebras“

Spalva

Mėlyna, Juoda

Belgiško gobeleno kosmetinė „Zebras“

Spalva

Mėlyna, Geltona, Balta, Juoda

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!