Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Aksominiai briedžiukai“

35,00 

Išparduota

Jei žiemos periodu namų dekorui mieliau renkates ne rėksmingas spalvas su begale blizgučių, o subtilų ir išieškotą stilių, tai šios pagalvėlės būtent tokios. Ramių spalvų, prabangaus audinio su aksomo detalėmis,...Skaityti plačiau

Jei žiemos periodu namų dekorui mieliau renkates ne rėksmingas spalvas su begale blizgučių, o subtilų ir išieškotą stilių, tai šios pagalvėlės būtent tokios. Ramių spalvų, prabangaus audinio su aksomo detalėmis, minimalistinio dekoro pagalvėlės suteiks jaukumo ir harmonijos bet kuriems namams, o ypač tiks skandinaviško, minimalistinio, švaraus dizaino interjere. Atraskite įkvėpiančius derinius, kartu su šia pagalvėle derindami kitus Story by Nature aksesuarus!

Pritaikymas: Rankų darbo pagalvėlės užvalkalas papuoš bet kurį namų kambarį, vilios patogiai įsitaisyti ant fotelio, sofos ar lovos. Ji gali tapti tuo akcentu, kurio trūksta palangei, arba minkštam prisėdimui ant grindų, kokį ypač mėgsta vaikai! Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa? Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Kaip prižiūrėti gaminį: Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu. Rekomenduojama skalbti išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

 

Išparduota

Išmatavimai

45*45

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Aksominiai briedžiukai“”

Success message!
Warning message!
Error message!