Dekoratyvinė pagalvėlė “Egzotiškas žiedas”

Naujiena
Užsakoma prekė
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

15,00 

Yra sandėlyje

Ar žinote, kad egzotiškų augalų motyvai suteikia interjerui netikėtumo ir žaismingumo, taip pat skatina kūrybiškumą? Dėl savo unikalių formų ir spalvų, šie motyvai gali tapti puikiu įkvėpimo šaltiniu tiems, kurie...Skaityti plačiau

Ar žinote, kad egzotiškų augalų motyvai suteikia interjerui netikėtumo ir žaismingumo, taip pat skatina kūrybiškumą? Dėl savo unikalių formų ir spalvų, šie motyvai gali tapti puikiu įkvėpimo šaltiniu tiems, kurie užsiima kūrybine veikla, ar ieško naujų idėjų savo aplinkai atnaujinti. Ši dekoratyvinė pagalvėlė su augalo motyvu nereikalauja tiek priežiūros, kiek gyvas augalas, tačiau suteikia ne mažiau džiaugsmo ir akims ir vaizduotei.

 

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs augalų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, vaiko kambariui, ofisui ar bet kuriai patalpai, kurios interjerui norite suteikti žaismingą natą .

Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

45*45 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško, drobę primenančio audinio.

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinė pagalvėlė “Egzotiškas žiedas””

Success message!
Warning message!
Error message!