Dantų krapštukų laikiklis “Žalias obuolys”

Naujiena
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

7,00 

Yra sandėlyje

Ieškote praktiško ir stilingo sprendimo savo stalui ? Keraminis dantų krapštukų laikiklis "Žalias obuolys" yra puikus pasirinkimas. Šis žavingas laikiklis ne tik patogus bet ir taps elegantišku stalo akcentu. Įkvėpta...Skaityti plačiau

Ieškote praktiško ir stilingo sprendimo savo stalui ? Keraminis dantų krapštukų laikiklis “Žalias obuolys” yra puikus pasirinkimas. Šis žavingas laikiklis ne tik patogus bet ir taps elegantišku stalo akcentu.

Įkvėpta gamtos ir sukurta talentingų Lietuvos menininkų rankomis, ši obuolio figūrėlė stebina savo tikroviškumu. Obuolys – tai ne tik skanus vaisius, bet ir  simbolis – pažinimo, dalinimosi, meilės, vaisingumo ir  net amžinos jaunystės.

Unikalus dizainas: šis keraminis laikiklis pasižymi subtiliu, gamtos įkvėptu dizainu, kuris puikiai derės tiek moderniame, tiek tradiciniame interjere.

Puiki dovana: šis keraminis laikiklis yra puiki dovana tiems, kurie vertina praktiškus ir estetiškus namų dekoro elementus. Tinka bet kokiai progai – nuo įkurtuvių iki gimtadienių, su prasmingu palinkėjimu – meilės, sėkmės ir amžinos jaunystės ar priminti apie gamtos grožį detalėse.

Atraskite gamtos grožį detalėse ir dovanojimo džiaugsmą su „Story by Nature“!

 

 

 

 

Turime

Išmatavimai

5 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dantų krapštukų laikiklis “Žalias obuolys””

Success message!
Warning message!
Error message!