Autorinis foto atvirukas “Bijūnas” iš „Story by Nature“ kolekcijos

Rankų darbo

2,00 

Yra sandėlyje

Atraskite būties grožį mažose gamtos detalėse! Kartais skubėdami gyventi nepajaučiam kaip pasikeičia sezonas, ką ir bekalbėti, kad nepastebim kaip skleidžiasi trapus žiedas, gelsta lapas ar šerkšnu pasidengia voratinkliai. Su šia...Skaityti plačiau

Atraskite būties grožį mažose gamtos detalėse! Kartais skubėdami gyventi nepajaučiam kaip pasikeičia sezonas, ką ir bekalbėti, kad nepastebim kaip skleidžiasi trapus žiedas, gelsta lapas ar šerkšnu pasidengia voratinkliai. Su šia Story by Nature atvirukų kolekcija kviečiu jus stabtelėti, padovanoti sau ar artimam žmogui ramybės ir harmonijos akimirką. Tegul tai bus pradžia naujoms istorijoms: pastebėti, patirti ir atrasti daugiau gyvenimo džiaugsmo mažose detalėse.

Pritaikymas:

Fotografijose užfiksuotos gamtos detalės, akimirkos grožis, tai jautri žinutė sau ir artimiems žmonėms: kvietimas džiaugtis kasdieniais mažais dalykais. Galite jas įsirėminti – gamtos motyvai derės bet kokio stiliaus interjere: namuose, ofise, gydymo įstaigoje, butike, visur, kur siekiate sukurti ramią ir harmoningą atmosferą. Pridėjus prie dovanos, suteiks jai asmeniškumo bei užbaigtumo. O gal verta prisiminti, kada paskutinįkart siuntėte pasveikinimą ar atvirlaiškį senai matytam draugui?

Turime

Išmatavimai

15*10 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Autorinis foto atvirukas “Bijūnas” iš „Story by Nature“ kolekcijos”

Success message!
Warning message!
Error message!