dovana, zaislai vaikams, ranku darbo

Nauja rudens kolekcija. Įsileiskite rudens nuotaiką į namus.

Skaitymo trukmė: 2 min.

Rugsėjis šiemet toks, kad kartais nesupranti: gal vasara pamiršo išeiti, o gal ruduo, kaip tikras džentelmenas, laukia kol vėluojanti dama gėlėta suknele bus pasiruošus jam užleisti savo vietą?

Ir vis tik kokios dienos bebūtų saulėtos ir šiltos, rudens ženklai pamažu vis praneša apie gamtos virsmą. Vis dažniau ant kelio besiritinėjantys kaštonai, ūkanotos rytinės miesto gatvės, pievose besiplaikstantys voratinkliai ir tikrų tikriausi grybų karai socialinių tinklų platybėse, neleidžia užsimiršti: ruduo jau ant slenksčio.

Taigi, ar ne gražiausias metas pranešti apie rudenines naujienas jūsų namų jaukumui? Juk kaip lengvas sukneles keičia jaukūs megztiniai, taip ir namus norėsis užburti jaukiais pledais ir pagalvėlėmis, žvakių liepsnelėmis, nostalgiškomis rudeninėmis puokštėmis ir kompozicijomis, bei prie sezono derančiomis dekoracijomis.

Ką gi šį rudens sezoną Jums pasiūlys Story by Nature?

namu interjero detales, grybai, musmires, originali dovana

MŪSŲ „BESTSELERIS“ GRYBUKAI. KURIE SUTEIKS NETIKĖTO ŽAISMINGUMO JŪSŲ RUDENINĖMS KOMPOZICIJOMS, O Į NAMUS ATKELIAVUS EGLUTEI, GALĖS MIKLIAI PERSIKRAUSTYTI ANT JOS ŠAKŲ.

ranku darbo dovanos vaikams, ranku darbo zaislai

Rankų darbo megzti žaisliukai vaikams. Ypatingi, nes vienetiniai, tokie, kurie užmezgą gražiausią vaikystės draugystę ir lieka širdyje visam gyvenimui.

stikline zvakide, zvakide namams, originali zvakide, namu interjero detale

Rudeninės magijos vakarams dovanojančios žvakidės.

statuleles giliukai

Dekoracijos ir statulėlės, jaukioms rudens istorijoms ir ypatingai namų aurai kurti.

namu interjero detale, rudens dekoracija, padeklas

Stalo ir virtuvės aksesuarai, šiltoms šeimos tradicijoms megzti.


Kiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!