Idėjos svajonių eglutei

Skaitymo trukmė: 2 min.

Turbūt sutiksite, kad vaikystėje Kalėdos būdavo pačios jaukiausios? Tačiau kartais atrodo, kad jos skirtos ir tam, kad suaugę galėtų darkart patirti nerūpestingą vaikystę su visa pasakiška Kalėdų magija. Ir jei svajonių eglutė taip ir liko – neišsipildžiusia svajone, tai tikrai dar nėra vėlų šią svajonę įgyvendinti, o palankiausias tam metas yra dabar! Stabdo nežinojimas nuo ko pradėti? Štai kelios paprastos idėjos, kaip žengti apsisprendimo žingsnį ir padovanoti sau ir artimiesiems gražiausią Kalėdų eglutės prisiminimą.

Klasikinis dekoras

Esat klasikos gerbėjai? Ieškokite raudonų, žalių arba kalėdiniais motyvais dekoruotų eglutės žaisliukų: su Kalėdų seneliu, elniais, bugieniu. Šie motyvai tai visad žavinga ir nesenstanti klasika. Norėtųsi šiek tiek šiuolaikiškumo?  Priderinkite lempučių girliandas – vienos gali būti mirksinčios, kitos snaigių formos. Nieko įmantraus, tačiau tradicijos ir yra apie tai, visai kaip iš močiutės paveldėtas pyrago receptas, tiesa? Neskubėkite surinkti visą kolekciją iškart, geriau lėčiau, bet pildykite ją kokybiškais žaisliukais, tokiais, kuriuos norėtųsi perduoti savo anūkams.

Balta žiema

Eglutė papuošta baltos spalvos žaislais visada bus graži, šventiška bei elegantiška. Tam ypač tinka burbulai, gali būti su saikingu aukso ar sidabro žvilgesiu, snaigės, varvekliai. Šitokia eglutė harmoningai derės namuose kur daug baltos ir žalios spalvos, interjere yra natūralaus medžio detalių, vyrauja minimalistinis, skandinaviškas stilius.

Raudona - balta

Jei žavitės retro atmosfera, toks puošimas kaip tik jums! Rinkitės baltos, raudonos ir sidabro spalvos žaisliukus. Nesvarbu kokios formos, svarbu išlaikyti pasirinktų spalvų derinius. Ir jų proporcijas.

Miško pasaka

Tokia tematika ypač patiks vaikams! Tai ne tik skatins jų smalsumą, ugdys fantaziją, bet ir leis iš arčiau pažinti bei nuo mažų dienų pamilti gamtą. Jei vaikučiai dar labai maži, kolekciją galite pradėti rinkti nuo saugesnių žaisliukų: medinių, tekstilinių, popierinių ar metalinių figūrėlių, kasmet ją papildant naujais miško herojais.


Kiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!