Virtuvinė puodkėlė „Avokadai“

Rankų darbo
Simbolinės dovanos

8,00 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui, virtuvinė puodkėle su avokadų raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir puikiai tiks karštiems indams paimti ar padėti ir įkvėps...Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui, virtuvinė puodkėle su avokadų raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir puikiai tiks karštiems indams paimti ar padėti ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Nuo seno manoma, kad avokadai turi mistinių galių, suteikia stiprybės, o žalia spalva jūsų virtuvę pripildys energijos ir kūrybinio polėkio.

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią puodkėlę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!



Turime

Išmatavimai

20*20 cm

Papildoma informacija

Natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Spalva

Žalia, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!