Virtuvinė puodkėlė „Alyvuogės”

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Simbolinės dovanos

7,00 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine puodkėle su alyvuogių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams.  Galbūt tai paskatins prisiminti senus...Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine puodkėle su alyvuogių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams.  Galbūt tai paskatins prisiminti senus receptus arba atrasti įkvėpimo naujiems šedevrams?

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. 

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią puodkėlę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Turime

Išmatavimai

20*20 cm

Papildoma informacija

Pagamintas iš medvilnės ir poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinė puodkėlė „Alyvuogės””

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!