Akcija!

Virtuvinė prijuostė „Kaštono lapai“

%
Rankų darbo
Top!

Original price was: 16,00 €.Current price is: 12,00 €.

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine prijuoste su elegantiškais kaštono lapais. Manoma, kad kaštonas atgaivina, harmonizuoja, padeda atsikratyti vidinio nerimo. Tai jei turite kam to palinkėti, dovanokite kaštono...Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine prijuoste su elegantiškais kaštono lapais. Manoma, kad kaštonas atgaivina, harmonizuoja, padeda atsikratyti vidinio nerimo. Tai jei turite kam to palinkėti, dovanokite kaštono simbolį! Ši prijuostė puikiai derės su kitais Story by Nature aksesuarais.

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos.

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią prijuostę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Turime

Išmatavimai

65*75

Papildoma informacija

Sudėtis : linas  (50%) ir medvilnė (50%). Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinė prijuostė „Kaštono lapai“”

Spalva

Smėlinė, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!