Akcija!

Vintažinis printas „Geltonasis irisas”

%
Ribotas kiekis

Original price was: 16,00 €.Current price is: 13,00 €.

Yra sandėlyje

Atraskite „Story by Nature“ vintažinius printus su gamtos motyvais, kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Gal šis paveikslas su gėle- irisas atgaivins sentimentus, arba atvirkščiai – gims naujomis namų istorijomis....Skaityti plačiau

Atraskite „Story by Nature“ vintažinius printus su gamtos motyvais, kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Gal šis paveikslas su gėle- irisas atgaivins sentimentus, arba atvirkščiai – gims naujomis namų istorijomis. Galbūt būtent jos vaikų atsiminimuose išliks kaip pirmosios gamtos pažinimo ir meilės jai pamokos? Tegul sienos pražysta vaikystės vainikais, pirmos meilės dovanotais žiedais, arba močiutės darželio gėlėmis.

Pritaikymas: Paveikslai su gėlių motyvais, kaip ir gyvos gėlės suteiks užbaigtumo bet kokiam interjerui, nuo asmeninės namų erdvės, iki ofiso patalpų. Gamtos motyvai atpalaiduoja, kelia jaukius prisiminimus, nuteikia pozityviai. Belieka išsirinkti labiausiai patinkantį pagal spalvinę gamą ar piešinio stilių. Puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio progomis, mokytojo dienos proga, ar tiesiog be progos. Tokią dovaną tikrai įvertins moterys ir ypač mamos. Norite kad visada prisimintų, kad apie jas galvojate ir kaip stipriai jas mylite? Dovanokite paveikslą su gėlėmis!

Turime

Išmatavimai

27,5*32,5 cm

Papildoma informacija

Tai tikrų tikriausias vintažas “iš antrų rankų”! Perliukai atrasti sendaikčių krautuvėlese, todėl unikalūs, išskirtiniai, su tvarumo idėja, pasiruošę jūsų namuose kurti naujas įkvepiančias istorijas! Parduodami be rėmelių, tik su paspartu, tačiau pas jus atkeliaus saugiai supakuoti.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Vintažinis printas „Geltonasis irisas””

Spalva

Žalia, Geltona

Success message!
Warning message!
Error message!