Velykinis zuikis “Puošnusis”

Ribotas kiekis
Top!
Simbolinės dovanos

36,00 

Yra sandėlyje

Šis dekoratyvinis zuikis itin dailaus ir kruoštaus dizaino, detaliai imituotas kailis matomas iki atskirų plaukelių, didelės akys labai pagyvina,o kaspinas ir blizgesys ausyse prideda šventiškumo. Dekoratyviniai zuikiai neabejotinai yra artėjančio...Skaityti plačiau

Šis dekoratyvinis zuikis itin dailaus ir kruoštaus dizaino, detaliai imituotas kailis matomas iki atskirų plaukelių, didelės akys labai pagyvina,o kaspinas ir blizgesys ausyse prideda šventiškumo.

Dekoratyviniai zuikiai neabejotinai yra artėjančio pavasario ir Velykų simbolis.Gal pats metas pradėti puoštis ir įgyvendinti dekoravimo idėjas ? O gal Jūsų vaikai be galo myli šiuos gyvūnėlius?

Šie mieli zuikiai gali būti naudojami kaip dekoratyvinės detalės ant komodos, palangės ar stalo. Jie žavingai atrodys valgomajame ar virtuvėje, gėlių kompozicijose ar pasodinti šalia vazos, pamerktos sprogstančiomis medžių šakelėmis. Būkite tikri, jie tikrai suteiks Jūsų namams žaismingumo ir gerų emocijų. 

Artėjant Velykoms šie zuikiai gali būti puiki šventinio dekoro dalis, patupdyti ant Velykų stalo kurs šventinę nuotaiką ir džiugins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Matmenys : apie 17cm × 11cm × 35cm

 Turime

Išmatavimai

Aukštis 50 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Velykinis zuikis “Puošnusis””

Success message!
Warning message!
Error message!