Vaistinių augalų printas „Kininė citrinžolė”

Ribotas kiekis
Tik Story by Nature

17,00 

Yra sandėlyje

Atraskite „Story by Nature“ vaistinių augalų paveikslus kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Šis paveikslas su kininės citrinžolės augalu lengvai ras namuose vietą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai...Skaityti plačiau

Atraskite „Story by Nature“ vaistinių augalų paveikslus kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Šis paveikslas su kininės citrinžolės augalu lengvai ras namuose vietą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai atrodo vienas, bet gali būti lengvai derinamas su kitais „Story by Nature“ paveikslais. Drąsiai ieškokite paveikslams su augalais netikėtų vietų savo namuose: paveikslai vonios kambariui ar virtuvei suteiks žaismingumo ir originalumo.

Šie paveikslai atgaivins sentimentus, arba atvirkščiai – gims naujomis namų istorijomis. Galbūt būtent jos vaikų atsiminimuose išliks kaip pirmosios gamtos pažinimo ir meilės jai pamokos?

Pritaikymas: Vintažinis paveikslas su kininės citrinžolės augalu lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir puikiai derės bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite matomoje vietoje ir stebėkite kaip jis džiugina namiškius bei svečius! Tinka kaip simbolinė ir originali dovana, arba tiesiog žaismingas jaukesnių namų akcentas.

Turime

Išmatavimai

21*30 cm.

Papildoma informacija

Parduodami be rėmelių, tik su paspartu, tačiau pas jus atkeliaus saugiai supakuoti.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Vaistinių augalų printas „Kininė citrinžolė””

Spalva

Žalia, Raudona

Success message!
Warning message!
Error message!