Stalo servetėlės „Žolelės“

Rankų darbo
Simbolinės dovanos

12,00 

Išparduota

Net eiliniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė gali tapti neeiliniais! Kam taupyti geras emocijas šventėms, jei serviravimo estetiką galima kurti kasdien? Žolelių raštais dekoruotos servetėlės suteiks virtuvei ar valgomajam spalvų ir...Skaityti plačiau

Net eiliniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė gali tapti neeiliniais! Kam taupyti geras emocijas šventėms, jei serviravimo estetiką galima kurti kasdien? Žolelių raštais dekoruotos servetėlės suteiks virtuvei ar valgomajam spalvų ir įkvepiančios nuotaikos. Mėgaukitės šeimos tradicijomis, gimstančiomis mažose detalėse. Atraskite netikėtus derinius, šias servetėles komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais, derindami margus raštus su vienspalviai audiniais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, sveikos gyvensenos propoguotojai, lauktuvių draugei Italijos gerbėjai, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Išparduota

Išmatavimai

46*46 cm

Papildoma informacija

Natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Komplektą sudaro 2 vienetai servėtėlių.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Stalo servetėlės „Žolelės“”

Success message!
Warning message!
Error message!