Stalo padėkliukų komplektas „Braškės“

Naujiena
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Top!
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

10,00 

Yra sandėlyje

Ar esate iš tų, kurie vertina ne tik skanų maistą, bet ir mėgaujasi aplinka bei atmosfera ? "Story by Nature“ stalo padėkliukai su braškėmis yra būtent tai, ko jums reikia,...Skaityti plačiau

Ar esate iš tų, kurie vertina ne tik skanų maistą, bet ir mėgaujasi aplinka bei atmosfera ? “Story by Nature“ stalo padėkliukai su braškėmis yra būtent tai, ko jums reikia, kad kiekvienas rytas ir vakaras taptų ypatingu ritualu. Kai svarbią vietą užima lėtas mėgavimasis, sentimentalūs prisiminimai ir estetika bei dėmesys net mažiausioms detalėms. O braškės – ne tik gardi vasaros uoga, bet ir gaivumo, džiaugsmo bei jaukių prisiminimų simbolis. 

Dovanokite jas brangiam žmogui su palinkėjimu pradėti rytus su įkvėpimu ar palydėti vakarus sentimentaliais prisiminimas.

Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, lauktuvės draugei, draugystės ženklas kaimynams ar miela dovana sau be ypatingos progos. Puikiai dera su kitais Story by Nature aksesuarais, susikurkite unikalų dekorą derindami skirtingas detales tarpusavyje!Turime

Išmatavimai

12×12 cm.

Papildoma informacija

Natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Kokybiškas audinys, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Komplektą sudaro 4 vienetai puodelių padėkliukų.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Stalo padėkliukų komplektas „Braškės“”

Spalva

Smėlinė, Raudona

Success message!
Warning message!
Error message!