Akcija!

Dovanų rinkinys “Viskas paukštelių mylėtojams“

%
Top!
Tik Story by Nature

Original price was: 14,30 €.Current price is: 12,17 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Popierinis dovanų maišelis "Paukščiai"

Skelbiam nuobodžių dovanų maišelių eros pabaigą! Nuo šiol suteikite savo dovanoms daugiau emocijų, asmeniškumo ar prabangumo pojūčio, dovanodami jas įspūdingose Story by Nature maišeliuose! Šie maišeliai tai dar  daugiau paslapties, intrigos, intymaus ryšio. O juk tokia ir yra dovanos misija: nustebinti, džiuginti ir ilgam prisiminti! Šie maišeliai dar ir praktiški, nes tokie gražūs, kad tikrai nekeliaus tiesiai į šiukšlinę: jais norėsis džiaugtis ilgiau, galbūt pakuot į juos dovanas dar ir dar. O tai ne tik praktiška, bet ir tvaru!

Rinkitės iš skirtingų dizainų, kurie labiausiai traukia akį, liečia širdį arba patinka pagal raštų prasmę, taip palinkėjimui suteikdami dar daugiau prasmės. Ar žinojote, kad paukščiai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis? Šeimininkui jie atneš laisvės pojūčio, dvasios pakylėjimo, įkvėpimo, o kai reikia– vaisingumo darbuose ar šeimoje. Turite kam to palinkėti? Supakuokite dovaną į maišelį su paukšteliais!Original price was: 4,70 €.Current price is: 4,00 €.

Turime

Spalva

Smėlinė, Žalia, Geltona

Plačiau apie prekę

Degtukai „Paukščiai“

Dekoratyviniai degtukai  dėžutėje su paukščiais po kurių niekada nebesinorės sugrįžti prie plastikinių žiebtuvėlių ar nuobodžių degtukų dėžučių! Jie ne tik įžiebs ugnį, bet ir primins, kiek grožio gali slypėti net mažiausiose detalėse. Galbūt šie degtukai taps kibirkštim ne tik namų židiniui, žvakės liepsnelei, ar magiškam Joninių laužui, bet ir uždegs jūsų širdyse meilę unikalioms detalėms, paskatins grožį atrasti smulkmenose ir džiaugtis mažais kasdieniais dalykais.

Dovanokite juos sau ar brangiam žmogui, kaip įspūdingą priedą prie dovanos, ypač, jei dovanojate žvakę. Jie gali tapti subtilia užuomina, kai linkite ugningų jausmų, jaukiai rusenančio šeimos židinio ar užsidegimo siekiant tikslų.

Paukščiai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis. Šeimininkui jie atneš laisvės pojūčio, dvasios pakylėjimo, įkvėpimo, o kai reikia– vaisingumo darbuose ar šeimoje. Turite kam to palinkėti? Dovanokite paukščiuką!Original price was: 4,70 €.Current price is: 4,00 €.

Turime

Spalva

Smėlinė, Geltona, Ruda

Plačiau apie prekę

Popierinės servetėlės "Paukščiai"

Tegul šios popierinės servetėlės tampa jūsų įspūdingo stalo serviravimo paslaptim. Jos harmoningai derės prie kitų stalo dekoro elementų, arba gali tapti pagrindiniu akcentu: bet kokiu atveju, neliks nepastebėtos ir sulauks galybės komplimentų. Jas įvertins ir šeima, nes atrodytų tokia smulkmena kaip popierinės servetėlės, sugebės eilinius pusryčius, pietus ar vakarienę kilstelėti į aukštesnį lygį. Namų restoranas? Kodėl gi ne! Džiaukitės ir džiuginkite brangius žmones maloniomis smulkmenomis, nes iš jų ir gimsta šilčiausios namų istorijos ir jaukios šeimos tradicijos.

Paukščiai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis. Šeimininkui jie atneš laisvės pojūčio, dvasios pakylėjimo, įkvėpimo, o kai reikia– vaisingumo darbuose ar šeimoje. Turite kam to palinkėti? Dovanokite paukščiuką!Original price was: 4,90 €.Current price is: 4,17 €.

Turime

Spalva

Smėlinė, Žalia, Geltona

Plačiau apie prekę
Spalva

Smėlinė, Žalia, Geltona

Popierinis dovanų maišelis "Paukščiai"

Spalva

Smėlinė, Žalia, Geltona

Degtukai „Paukščiai“

Spalva

Smėlinė, Geltona, Ruda

Popierinės servetėlės "Paukščiai"

Spalva

Smėlinė, Žalia, Geltona

Success message!
Warning message!
Error message!