Akcija!

Dekoratyvinė 3D pagalvėlė „Voveraitė“

%
Rankų darbo

Original price was: 45,00 €.Current price is: 39,00 €.

Išparduota

Suteikite miško dvelksmo savo namams, atverdami duris į paslaptingą grybų pasaulį. Nereikia būti dideliu grybų žinovu, kad iškart pažintum šią gražuolę. Įkvėpta gamtos, sukurta žmogaus, skirta minkštam prigulimui, patogiam prisėdimui...Skaityti plačiau

Suteikite miško dvelksmo savo namams, atverdami duris į paslaptingą grybų pasaulį. Nereikia būti dideliu grybų žinovu, kad iškart pažintum šią gražuolę. Įkvėpta gamtos, sukurta žmogaus, skirta minkštam prigulimui, patogiam prisėdimui ir nuotaikos pakėlimui. Atraskite netikėtus derinius, šią pagalvėlę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Pagalvėlė papuoš bet kurį namų kambarį, vilios patogiai įsitaisyti ant fotelio, sofos ar lovos. Ji gali tapti tuo akcentu, kurio trūksta palangei, arba minkštam prisėdimui ant grindų, kokį ypač mėgsta vaikai! Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa?

Išparduota

Išmatavimai

50 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško poliesterio audinio. Su užpildu, be užtrauktuko.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinė 3D pagalvėlė „Voveraitė“”

Spalva

Oranžinė

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!