Rinkitės derinį “Rudens kolekcija”

Rankų darbo
Top!

Nuo: 10,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Medžiaginės dekoracijos „Moliūgai“ 3 vnt.

Aksominio audinio moliūgas rodos sukurtas glostymui rankomis ir akimis. Sodrių spalvų, švelnaus audinio, skoningai paauksuota ir siuvinėta dekoracija taps tuo akcentu, kuris suteiks jūsų interjerui subtilios prabangos ir rudeniško jaukumo. Atraskite unikalius derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Komplektą sudaro 3 smėlinės spalvos skirtingo dydžio moliūgėliai . Ilgaamžė dovana, artimam žmogui arba sau, kuri pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės, valgomojo ar vaikų kambario pagrindiniu akcentu, kad ir kur ją įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės, komodos ar židinio. Daili ir viena, tačiau įspūdingiausiai atrodo kompanijoje, todėl rekomenduojame moliūgėlius komponuoti po kelis

Stalo padėkliukų komplektas „Grybai“

Net eiliniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė gali tapti neeiline fiesta! Grybų raštais dekoruoti padėkliukai suteiks virtuvei ar valgomajam spalvų ir įkvepiančios nuotaikos. Kam taupyti geras emocijas šventėms, jei serviravimo estetiką galima kurti kasdien? Mėgaukitės šeimos tradicijomis, gimstančiomis mažose detalėse. Atraskite netikėtus derinius, šiuos padėkliukus komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais, derindami margus raštus su vienspalviai audiniais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, sveikos gyvensenos propoguotojai, lauktuvių sodininkei draugei, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.

14,00 

Neturime

Spalva

Ruda, Pilka

Plačiau apie prekę

Medžiaginės vienspalvės servetėlės (2 vnt.)

Kam taupyti geras emocijas šventėms, mėgaukitės serviravimo estetiką kasdien! Vienspalvės lino spalvos servetėlės suteiks pakilios nuotaikos net ir eiliniams pusryčiams, pietums ar vakarienei. Kurkite šeimos tradicijas, gimstančias mažose detalėse.

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, sveikos gyvensenos propoguotojai, lauktuvių draugei Italijos gerbėjai, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.

10,00 

Turime (galime užsakyti)

Spalva

Pilka

Plačiau apie prekę

Statulėlė „Ežiukas“

Turbūt nėra žmogaus, kuris nepažintų šio mielo padarėlio. Susitikimas su ežiuku visada atneša daug džiaugsmo, tiek suaugusiam, tiek vaikui. Tai kodėl jo neįkurdinus pas save namuose? Kaip priminimo, kiek džiaugsmingų dalykų mums suteikia gamta! Nežiūrint spygliuotos išorės, ežiukai labai mieli ir taikūs, rūpestingi ir šeiminiški. Turite kam palinkėti harmonijos šeimoje bei namų jaukumo? Dovanokite ežiuką!
Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą. Įkurdinkite ežiuką matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės ar kavos staliuko. Stebėkite kaip jis džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip dovana, arba tiesiog mielas namų akcentas.

16,00 

Neturime

Plačiau apie prekę

Medžiaginės dekoracijos „Moliūgai“ 3 vnt.

Spalva

Tamsiai vyšninė, Smėlinė, Žalia

Stalo padėkliukų komplektas „Grybai“

Spalva

Ruda, Pilka

Medžiaginės vienspalvės servetėlės (2 vnt.)

Spalva

Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!