Rinkitės derinį „Rudenėlis“

Top!
Tik Story by Nature

25,00 34,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Keraminė dekoracija „Obuolys“

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši obuolio figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Tikima, kad obuolys tai meilės, vaisingumo, amžinos jaunystės ir pilnatvės simbolis, saugo nuo prakeiksmų, stiprina energetinį potencialą, padeda suprasti kitus žmones. Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija, linksmas akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo „vyšnia ant torto“, kad ir kur jį įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Betoninė ežiuko statulėlė

Turbūt nėra žmogaus, kuris nepažintų šio mielo padarėlio. Susitikimas su ežiuku visada atneša daug džiaugsmo, tiek suaugusiam, tiek vaikui. Tai kodėl jo neįkurdinus pas save namuose, terasoje ar sode? Kaip priminimo, kiek džiaugsmingų dalykų mums suteikia gamta! Nežiūrint spygliuotos išorės, ežiukai labai mieli ir taikūs, rūpestingi ir šeiminiški. Turite kam palinkėti harmonijos šeimoje bei namų jaukumo? Dovanokite ežiuką!

Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose ar sode savo jaukų kampą. Įkurdinkite ežiuką matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, tiesiog ant grindų arba sode. Stebėkite kaip jis džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip dovana, arba tiesiog mielas namų akcentas.Spalva

Geltona, Raudona, Pilka

Keraminė dekoracija „Obuolys“

Spalva

Tamsiai vyšninė, Rožinė, Žalia, Geltona, Raudona, Balta

Dydis

5 cm, 8 cm

Betoninė ežiuko statulėlė

Dydis

18 cm, 15 cm

Success message!
Warning message!
Error message!